سدیم ، کلسیم ، منیزیم
فقط 25 روز است که آب می نوشم - و بنابراین پوست من تغییر کرده است
کدام آب معدنی برای چه چیزی مناسب است؟
ykaکدام یک از آب معدنی برای چه چیزی مفید است؟
اگر می خواهید پوستی خاص و زیبا و بدون چروک وجود داشته باشد ، باید آب زیادی بنوشید. خیلی برای تئوری. اما آیا این درست است؟ در جریان چالش آب خودم ، خودم را با خبره هوشمند کردم.

من بیش از سه هفته است که خودم را شکنجه می کنم - هرچند که دیگر احساس نمی کنم چالش آب من چنین سختی است. بدن من نیز به برداشت قهوه و کولا عادت کرده است. اما در مورد پوست من چطور؟ همیشه بدان معنی است که آب زیادی رنگ بهتری ایجاد می کند.

من خودم هرگز نتوانستم از پوست بد شکایت کنم ، اما قطعاً متوجه می شوم که اگر صبح شنبه فقط آب بنوشید ، صبح های یکشنبه بسیار خوشحال تر به نظر می رسید. علاوه بر این ، من هم احساسات زیادی دارم - با وجود این ، شما به سختی می توانید آن را باور کنید ، کمبود قهوه.

"در حال حاضر تمام بدن من بسیار سپاسگزار است"
اما همکاران من در گروه Waterchallenge در فیس بوک تجربیات متفاوتی داشته اند. به عنوان مثال ، لاریسا متوجه تغییر چشمگیری شد: "پوست من فوق العاده زیبا می شود! به تدریج ، البته مطمئن نبودم که می توانم این کار را از بین ببرم ، زیرا من در ژوئن سیگار کشیدن را متوقف کردم و دو چالش کمی دشوار به نظر می رسید (.) اما تمام بدن من (پوست ، مو ، ناخن ، هضم) اکنون بسیار سپاسگزارم ، بگو خیلی خوب است! "

https://www.instagram.com/p/BWqMxE5FTHi/؟taken-by=larisa_rosie
مایک همچنین از اولین نتایج مثبت مانند "چهره بهتر ، نشاط بیشتر و کاهش وزن - و مهمتر از همه سردردهای دیگر" خوشحال است . بنابراین آیا آب واقعا جواب بوتاکس و اسید هیالورونیک است؟

چالش آب را هم انجام دهید
آیا همیشه می خواستید خود را از قهوه ، نوشابه یا آب میوه جدا کنید؟ یا فقط می خواهید بدن خود را سم زدایی کنید؟ هرچه شما را وادار کند ، بیایید چالش آب را با هم انجام دهیم ، زیرا رنج مشترک نصف رنج است. در اینجا می توانید به گروه فیس بوک Waterchallenge بپیوندید .

سدیم
به طور خاص مدل ها و ستاره های هالیوود همیشه به این سؤال در مورد راز زیبایی آنها پاسخ می دهند: "این به مقدار آب من می نوشم روزانه." اما از آنجا که بدن ما اکثراً از آب تشکیل شده است ، ما نیاز به یک چهره زیبا داریممقدار زیادی آب من این را می فهمم با این حال ، گونتر واگنر از انستیتوی آلمانی برای تغذیه ورزشی به من توضیح می دهد که آب فقط اگر دارای مقدار زیادی سدیم باشد ، تأثیر بالایی دارد. سدیم آب را در سلول ذخیره می کند و منبسط می شود. سدیم از ظرفیت اتصال بالایی نیز برخوردار است و بنابراین نقش مهمی در تنظیم تعادل آب دارد. سدیم همچنین در تنظیم فشار خون نقش دارد. اگر می خواهید سدیم را از طریق آب معدنی مصرف کنید ، باید هنگام خرید محتوای آن را بررسی کنید. بسیار متفاوت است ، بین دو تا 20 میلی گرم در لیتر.

کلسیم
کلسیم یک ماده معدنی بسیار مهم در بدن انسان است. این استخوانها و دندانهای ما را تقویت می کند. از آنجایی که ما نمی توانیم خودمان آنرا بسازیم ، باید آن را از طریق غذا تهیه کنیم. افرادی که مانند من ، لبنیات نمی خورند ، می توانند در گیاهان کلسیم نیز بخورند - مثلاً کلم بروکلی یا کلم. افرادی که آن را مایع ترجیح می دهند باید آب معدنی حاوی کلسیم بنوشند. بدن ما می تواند کلسیم در حال حاضر محلول را که در برخی از آب های معدنی موجود است پردازش کند. مقادیر آن از 51 تا 545 میلی گرم در لیتر در آب ورزش است. 

منیزیم
منیزیم از جمله موارد دیگر در تولید پروتئین بدن که عضلات را می سازد درگیر است. بنابراین ما را بیشتر تولید می کند. برخی از تولید کنندگان منیزیم را به عنوان چربی سوز تبلیغ می کنند - اما این کاملاً درست نیست. از آنجا که بله ، تامین کافی منیزیم از این مزیت برخوردار است زیرا باعث آرامش عضلات و در نتیجه ورزش استقامتی می شود ، اما برای کاهش وزن مناسب نیست. همانطور که واگنر توضیح می دهد ، "این هیچ تاثیری در سوزاندن چربی ندارد و برای کاهش وزن مناسب نیست." اگر می خواهید وزن کم کنید ، نمی توانید از ورزش جلوگیری کنید ، همچنین می توانید از آب منیزیم بنوشید. مقدار منیزیم می تواند بین 5 باشد. ، 3 تا 49.5 میلی گرم در لیتر.

فلوراید
100 نظریه مختلف در مورد این ماده معدنی وجود دارد. از یک طرف برای جلوگیری از پوسیدگی دندان خوب است ، از طرف دیگر گفته می شود مضر است. جراح ارتوپدی ، یورگن Franke ، رئیس مرکز توانبخشی پوستی ، پزشکی استخوان - در Bad Langensalza ، تورینگن ، به FOCUS آنلاین گفت: "در دوزهای کوچک ، فلوراید در برابر پوسیدگی دندان و از بین رفتن استخوان محافظت می کند ، در دوزهای بیشتر باعث از بین رفتن دندان ها و استخوان ها می شود. فلوروز رخ می دهد: دندان ها قهوه ای می شوند ، استخوان ها ضخیم می شوند. در مرحله پیشرفته ، رباط های مفاصل استخوان می شوند ، ستون فقرات سفت می شود. " در سال 2008 مقدار محدودی در سراسر اروپا معرفی شده است ، با بیان اینکه آب معدنی نباید بیش از پنج میلی گرم در لیتر باشد.

پتاسیم
پتاسیم مهمترین نقش را در انتقال تکانه های الکتریکی به سلولهای عضلانی یا عصبی ایفا می کند . سطح پتاسیم به طور دقیق توسط بدن ما تنظیم می شود. اگر سطح پتاسیم خیلی زیاد یا خیلی پایین باشد ، ماهیچه ها می توانند دچار نقص شوند. طبق گفته WHO ، پتاسیم در بسیاری از جنبه های متابولیسم آنتاگونیست سدیم است. تحقیقات نشان داده است که کمبود می تواند بر فشار خون تأثیر منفی بگذارد . آنها حداقل 3.51 گرم در روز توصیه می کنند. از آنجا که آب معدنی معمولاً دارای پتاسیم بسیار کمی است (یک و 5 میلی گرم در لیتر را پاک کنید) ، به عنوان یک منبع به خصوص توصیه نمی شود. اگر می خواهید پتاسیم بخورید ، باید از سبزیجاتی مانند جوانه بروکسل ، سیب زمینی یا کاهو بره استفاده کنید.

آب فقط برای یک بدن کارآمد مهم نیست ، آب باعث زیبایی پوست ما نیز می شود! چه در یک لیوان نوشیدن و چه در یک کوزه کرم ، ما به شما خواهیم گفت که کدام یک از وسایل آرایشی و مراقبت های زیبایی به خصوص روی پوست لطیف است ، چین و چروک های کوچک را صاف کرده و از چهره تازه و جوانی اطمینان حاصل می کنید.

آب برای پوستآب برای چهره تازه
© PeopleImages / iStock
آب منبع زیبایی است - این مورد قبلاً در مورد یونانیان باستان نیز اتفاق افتاده بود. کسی که آب می نوشد نه تنها متابولیسم را تقویت می کند بلکه باعث تقویت نشاط پوست می شود. هرکسی که حداقل روزانه 2 لیتر آب بنوشاند ، رفاه شخصی را افزایش می دهد و برای پوست کارهای خوبی انجام می دهد. نتیجه: ظاهری تابناک تر. اما درمان های جلبک ، گل و سایر مواد مغذی و ویتامین های مهم همچنین پوست زیبایی را با چهره یکنواخت ایجاد می کند.

جدول ضرب تالاسو
یک بسته جلبک در بستر آب برای منحنی های محکم وجود دارد: اسانس دریایی باعث تحریک متابولیسم ، سم زدایی و سفت شدن می شود.
شما از طریق لایه برداری کامل بدن با ژل ساخته شده از عصاره جلبک یا نمک دریایی ، که به طور همزمان پاک و تغذیه می شود ، پوست لطیفی به دست می آورید.
بدن می تواند در حمام تالاسو سوخت گیری کند. با آب نمک گرم و هوا از حدود 200 جت ماساژ می شود تا مواد فعال دریا در اعماق پوست نفوذ کنند.
ماساژ تمام بدن با اسانس جلبک و روغنهای طبیعی و طبیعی دارای خاصیت آرامش بخش است. اطلاعات و آدرس های بیشتر در: www.thalasso-verband.de
داروهای دریایی برای مراقبت از پوست
تالاسو از قدرت دریا با تمام مواد تشکیل دهنده آن که در آب ، جلبک ، گل و گل موجود است استفاده می کند و درمان بیماری ها و شکایات را با آب دریای سرد یا ولرم توصیف می کند. اگر مواد معدنی ، عناصر کمیاب ، ویتامین ها و اسیدهای آمینه به صورت بسته به بدن تأمین شوند ، افزایش غلظت مواد معدنی در خون بلافاصله پس از استفاده از تالاسوتراپی قابل تشخیص است. نقایصی که در اثر استرس یا تغذیه ناسالم ایجاد می شود جبران می شوند و بدن برای احیا مجدد زمان دارد. تالاسو اصلیاما فقط در دریا وجود دارد. ترکیبی از آب دریایی تازه پمپ شده برای کاربردهای زیبایی و نسیم دریا سالم ، اثر درمانی را به همراه دارد. چه یک جلبک سم زدایی ، چه لایه برداری از نمک دریایی و چه ماساژ زیر آب - یک برنامه دلهره آور فردی برای درمان تالاسو در دسترس همه قرار گرفته است. 

کلاژن دریایی کلاژن و رازیانه دریایی برای پوست درخشان
عصاره هایی برای پوست های زیبا ، چاق و صاف نه تنها در خشکی یافت می شوند ، اقیانوس ، که منبع تمام زندگی است ، چین و چروک های زیادی برای ارائه دارد. لوازم آرایشی دریایی. گل و لای دریا برای رطوبت بیشتر و روی جلبک های قهوه ای برای جلوگیری از خراب شدن اسید هیالورونیک خود پوست ، عصاره هایی از رازیانه دریا باعث تجدید سلول های طبیعی می شود و حتی چتر دریایی نیز زیبا می شود: کلاژن به دست آمده از چتر دریایی ریشه اقیانوس آرام پوست سالم و سفت و محکم را تضمین می کند .

یک چیز واضح است: مقدار زیادی آب بنوشید
اگر از Gisele Bündchen و Co. در مورد راز زیبایی چهره خود بپرسید ، همیشه همان جواب می آید: که البته این فقط به دلیل آب نیست. بنوشید ، بنوشید ، بنوشید! در حقیقت ، تا زمانی که تشنه نشویم ، نباید یک لیوان آب مصرف کنیم. برای تعادل آب متعادل ، طبق توصیه انجمن تغذیه آلمان ، یک فرد بالغ حداقل باید دو لیتر مایع بنوشاند.، این رفاه ما را افزایش می دهد و چهره را بهبود می بخشد. اگر بدن فاقد آب باشد ، میزان ذخایر آب در سلولهای پوست کاهش می یابد. پوست خشک ، پوسته پوسته ، لنگه می شود. بنابراین بسیاری از چین و چروک ها با نوشیدن کافی می توان از آن جلوگیری کرد. و آب فوراً کار می کند: فقط ده دقیقه پس از نوشیدن ، پوست بهتر با خون تأمین می شود و با اکسیژن تأمین می شود ، مطالعه ای توسط برلین شاریت نشان داده است.

نکته: یک قاعده شست: برای هر 25 کیلوگرم وزن بدن ، یک لیتر آب در روز. و برای آنها که باید آب آن با طعم باشد ، می توانید یک چاشنی لیمو را به لیوان اضافه کنید یا به چای سبز تغییر دهید.

ضربات تازه ای برای شروع حرکت
متأسفانه روزهای دریا بسیار نادر است. در مطب و سایر اتاق های تهویه مطبوع با هوای خشک ، پوست ما اغلب به طراوت احتیاج دارد. آب معدنی به عنوان اسپری صورت وجود دارد. میلیون ها میکروپروپلت صورت را با یک تک تک پوشانده اند. طبق مطالعات علمی ، چنین اسپری ها می توانند رطوبت پوست را افزایش دهند. و محصولات مراقبت از صورت موثرتر هستند. طبق گفته متخصص آرمینه آرمین مورباخ ، اسپری های حرارتی آب باید در هر کیف دستی باشد زیرا غبار تازه آرایش را به طور کامل برطرف می کند.

تغذیه متعادل برای پوست زیبا
پوست سالم با یک رژیم غذایی سالم همراه می شود . اگر هر روز شکلات ، چیپس و شرکت می خورید ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد پوست لکه دار و جوش ها نیست. بسیاری از سبزیجات و میوه های تازه نه تنها در خط باریک بلکه در شکل ظاهری خارجی نیز تأثیر دارند.

تحقیق د مورد علم مرموز روانشناسی و تاثیر آن در زندگی

تحقیق در مورد موثرترین روش انتقاد در جامعه امروزی

تحقیقی در مورد نژادپرستی و تعریف آن

تحقیق در مورد اعتماد به نفس و عزت نفس

مقاله خاطرات زندگینامه: شعر و حقیقت

دانلود پروژه های تحقیقی با محتوای با کیفیت

تحقیق درباره داروهای خانگی و تأثیر تغذیه کننده یا زیبایی بر موهای انسان.

، ,آب ,پوست ,یک ,های ,کند ,می شود ,می کند ,آب معدنی ,گرم در ,است ،

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

باغچه مجازی پایان نامه گفتگویی با خویشتن مجمع خیرین مدرسه ساز ابهر رضا فردي پور مطالب اینترنتی pinfile ravanshenasi02 minohonar pooyadesignt